Bejelentkezés





Belép

Írja be a regisztrált E-mail címet!

Jelszó elküldése
Adja meg a keresett áruházakra vonatkozó szűrési feltételeit.
Megrendelés követés
Pontgyűjtés
Telefonos ügyfélszolgálat
Chat-es ügyfélszolgálat
Bankkártyás fizetés
Személyes átvétel
24 órás házhozszállítás
Ingyenes házhozszállítás
Szűrés
Keresés

Regisztráció Webáruházaknak













Küldés
http://shophunter.eu/hu/shop_det.php?shop=3b_network/5665¤¤hu
Néhány termék kínálatunkból
Ár:  82 542 Ft
Leírás: LANDE LN-CK12U6060-BL CK 12U 600x600 Álló rack szekrény 19" (nem lapra szerelhető) RAL9005 fekete Terhelhetőség : 600 Kg Biztonsági üveg első ajtó Lemez hátsó ajtó. Lemez oldalpanelek Két pár számozott raszter-sín RAL9005 fekete színben Nem lapra szerelhető Szintezőlábakkal
Ár:  4 720 Ft
Leírás:  Digitális fogyasztásmérőMérje le a készülékei fogyasztását a fogyasztásmérővel, hogy megtudja, melyik mennyit fogyaszt,ezáltal megállapítható, hogy melyik berendezés milyen arányban járul hozzá az energia költségekhez.Spóroljon energiát és pénzt, óvja a környezetét! Jellemzők:- feszültség: AC 160~280V/50~60Hz- teljesítmény kijelzés: 1~3000W- fogyasztás kijelzés: 0,0001+/- 999,9kWh- pénzbeli fogyasztás kijelzés: 0-9,999€- működési kondíció aránya 0-100%- működési idő: 0 perc - 999 nap- mérési pontosság: ±1%- frissítési gyakoriság: >1/mp
Ár:  76 137 Ft
Leírás: Nincs leírás erről a termékről!
Ár:  3 002 Ft
Leírás: Optikai duplex patch kábel ST-ST 50/125 OM2 3m (200-204) EXCEL Category: OM2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smoke: Yes Fibre type: Multi mode 50/125 Type of connector connection 1: ST Type of connector connection 2: ST Length: 3 m Cable type: Duplex Outer sheath colour: Orange Flame retardant: In accordance with EN 60332-1-2 Halogen free (according to EN 50267-2-3): yes Outer diameter per fibre: 2.8 mm Strain relief boot: Push-on Number of Cores: 2 APC-type: no
Ár:  33 249 Ft
Leírás: Nincs leírás erről a termékről!
Ár:  4 247 Ft
Leírás: Optikai duplex patch kábel LC-SC 9/125 OS2 2m (200-688) EXCEL ategory: OS2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smoke: Yes Fibre type: Single mode Type of connector connection 1: LC Type of connector connection 2: SC Length: 2 m Cable type: Duplex Outer sheath colour: Yellow Flame retardant: In accordance with EN 60332-1-2 Halogen free (according to EN 50267-2-3): yes Outer diameter per fibre: 2.8 mm Strain relief boot: Push-on Number of Cores: 2 APC-type: no
Ár:  30 941 Ft
Leírás: Gyártó szimbólumaUS-8TerméknévUbiquiti US-8 - Fully Managed 8-port Gigabit UniFi switchGyártóUbiquiti NetworksTermékosztály
Ár:  2 385 Ft
Leírás: 8 portos ST MM előlap toldóval a 200-985-hoz (200-991) EXCEL Adaptor plates for use in Compact Wall boxes. Features accept Singlemode and Multimode ST fibre optic adaptors Type of connector: SC Adaptor Plate Suitable for number of couplers: 8
Ár:  4 757 Ft
Leírás: Optikai duplex patch kábel LC-LC 50/125 OM3 2m (200-044) BLUE AQUA, EXCEL Category: OM3 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smoke: Yes Fibre type: Multi mode 50/125 Type of connector connection 1: LC Type of connector connection 2: LC Length: 2 m Cable type: Duplex Outer sheath colour: Aqua Flame retardant: In accordance with EN 60332-1-2 Halogen free (according to EN 50267-2-3): yes Outer diameter per fibre: 2.8 mm Strain relief boot: Push-on Number of Cores: 2 APC-type: no