Bejelentkezés

Belép

Írja be a regisztrált E-mail címet!

Jelszó elküldése
Adja meg a keresett áruházakra vonatkozó szűrési feltételeit.
Megrendelés követés
Pontgyűjtés
Telefonos ügyfélszolgálat
Chat-es ügyfélszolgálat
Bankkártyás fizetés
Személyes átvétel
24 órás házhozszállítás
Ingyenes házhozszállítás
Szűrés
Keresés

Regisztráció Webáruházaknak

Küldés
http://shophunter.eu/hu/shop_det.php?shopcat=konyv/muveszet/mugyujtes,arveresi_katalogusok/2691/1¤¤hu
 Termékek rendezése: Ár szerint növekvő Ár szerint csökkenő Név szerint A-Z Név szerint Z-A
Könyv > Művészet > Műgyűjtés, árverési katalógusok
Ár:  3 120 Ft
Leírás: Egy éppen fél évszázada lappangó pompás reneszánsz ötvösmű tűnt fel 2005 tavaszán a nemzetközi műtárgypiacon. A közel fél méter magas aranyozott ezüstserleget, melyet felirata szerint a sziléziai Brieg városa ajándékozott uralkodó hercegének, évszázadokon
Ár:  2 240 Ft
Leírás: Ez a könyv egy mindeddig gyakorlatilag ismeretlen, a két világháború között létrejött magyar polgári magángyűjteményt, annak és tulajdonosának a háború alatti-utáni sorsát, illetve az abból megmaradt, részben külföldet is megjárt, majd ismét hazakerült
Ár:  6 720 Ft
Leírás: A könyv egyedülálló, hiánypótló munka. Rövid történelmi áttekintés után több mint 700 képpel, műhelyrajzzal illusztrálva részletes leírást ad az intarziakészítés technikájáról.A könyv alkalmas a hobbi szinten érdeklődőknek akik egyszerű kéziszerszámokkal
Ár:  4 620 Ft
Leírás: Nincs leírás erről a termékről!
[1